Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Projektant Konstrukcji Budowlanych

  • Górna Frankonia , Niemcy
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Deutsch-Polnische Personalberatung jest agencją doradztwa personalnego w branży technicznej na rynku niemieckim. Indywidualną cechą firmy jest połączenie Executive Search, tradycyjnego konsultingu oraz usług Human Resource. Przeprowadzamy rekrutacje kadry na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz personelu technicznego w branży budowlanej specjalizacja: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie (KBI).

    Nasz klient to renomowana Grupa inżynierów w północnej Bawarii, która została założona w latach osiemdziesiątych, zajmująca się usługami projektowymi w branży konstrukcyjno-budowlanej dla architektów, projektantów oraz dla generalnych wykonawców.

    Wyznawane przez nich zasady to zgodność z ustawą o ochronie tytułu zawodowego "inżynier". Doradzają swoim klientom jak najlepiej, aby spełniać ich oczekiwania w granicach określonych prawnie, według przepisów, norm i ogólnych zasad techniki.
    Przestrzegają zasad polityki jakości, a ich najwyższym priorytetem jest profesjonalne traktowanie swoich klientów oraz dobre samopoczucie swoich pracowników.

    Nie są jednie "Projektantami, którzy obliczają", są również konstruktorami i inżynierami otwartymi na nowe pomysły. Ich zespół to mieszanka wiekowa, w którym nie brakuje humoru. W zamian za Twoją współpracę z ich ekipą, proponują Ci swoje doświadczenie oraz wiedzę. Aktualnie poszukują kandydatów na stanowisko Konstruktora-Projektanta, które ma na celu w przyszłości objęcie kierowniczego stanowiska oraz przejęcie samodzielnego prowadzenia projektów.

    Miejsce pracy: Górna Frankonia
    DE2015/16KBI2

    wynagrodzenie od 13.000 - 16.000 tys. zł miesięcznie

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie planów szalunkowych
    • Tworzenie planów montażowych
    • Kontrola i sprawdzanie planów zbrojeniowych
    • Po okresie wprowadzającym, kiedy już twoja znajomość języka niemieckiego  osiągnie poziom (C1) samodzielne przejecie zarządzania projektami budowlanymi oraz ich samodzielna realizacja
    • Prowadzenie korespondencji z wszystkimi uczestnikami projektu, w ścisłej współpracy z innymi działami
    • Prowadzenie własnego zespołu kreślarzy i techników budowlanych

    Wymagania:

    • Pomyślnie ukończone  studia inżynierii lądowej Np: Konstrukcje budowlane Inżynieryjne (KBI) lub wyksztalcenie średnie/techniczne
    • Kilkuletnie (5 lat) doświadczenie zawodowe na stanowisku Konstruktora w zakresie planowania konstrukcji  budowlanych  inżynieryjnych lub/ konstrukcji żelbetowej/ lub prefabrykowanej
    • Doświadczenie w przygotowywaniu planów szalunkowych i zbrojeniowych
    • Doświadczenie CAD: AUTOCAD itp.
    • Komunikatywność i talent organizacyjny
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B2, warunek konieczny
    • Atutem będzie  znajomość Programu Nemetschek Allplan oraz twoje pierwsze doświadczenie jako  lider zespołu

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanym biurze Inżynierów oraz uczciwe warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
    • Odpowiednie i profesjonalne wprowadzenie
    • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Szkolenia językowe, szkolenia CAD Nemetschek Alplan itp.
    • Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV w j. niemieckim klikając w przycisk aplikowania.

    Osoba kontaktowa: Monika Strokol

    Deutsch-Polnische Personalberatung w Bad Honnef

    www.strokol.de

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung z siedzibą w Bad Honnef / Deutschland."