Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant konstrukcji

ADC sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Twoje typowe obowiązki:

  • Udział w projektowaniu i optymalizacji konstrukcji budowlanych

  • Udział w opracowaniu analiz i opinii konstrukcji budowlanych

  • Wykonywanie i koordynacja rysunków i modeli 3D

  • Przeprowadzanie obliczeń statyczno–wytrzymałościowych

  • Przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjno-budowlanej

  • Udział w koordynacji i nadzorze prac budowlanych i projektowych

  • Szukamy zarówno osób z długim, ugruntowanym doświadczeniem jak i młodszych inżynierów, którzy chcą zrobić następny krok na swojej zawodowej ścieżce rozwoju.

Nasze wymagania

  • Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Znajomości zasad projektowania i wymiarowanie konstrukcji wg Polskich Norm i Eurocodów

  • Doświadczenia w zakresie standardowego oprogramowania specjalistycznego (np. Robot, GRAITEC Advance,Design, Specbud, BIMware Master, Expert, pakiety specjalistyczne Revit lub ArchiCAD etc.)

  • Doświadczenia w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych

  • Dobrej znajomości warunków technicznych

  • Podstawowej znajomości budowlanych procedur administracyjnych

  • Podstawowej znajomości programów MS Excel, Word, Power Point

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Ponadprzeciętnego zaangażowania i dbałości o sukces prowadzonych projektów

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki w oparciu o umowę o pracę lub inną formę umowy

  • Możliwość pracy zdalnej w zależności od wymagań bieżącego projektu

  • Atmosferę pracy nacechowaną wzajemnym szacunkiem i zaufaniem

  • Pracę w ambitnym, interdyscyplinarnym zespole

  • Współpracę przy zróżnicowanych projektach i promowanie własnej inicjatywy

  • Podnoszenie Twoich kwalifikacji podczas szkoleń i kursów

  • Zapewnienie nowoczesnych narzędzi pracy

  • Wspieranie Twojego rozwoju zawodowego i osobistego w strukturach ADC

  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i kartę Multisport

  • Zainteresowana? Zainteresowany?

  • Czekamy na Twoje CV. Podaj nam też Twoje oczekiwania zarobkowe i najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.

O nas

ADC to dobrze zgrany zespół ze dużym doświadczeniem i potencjałem rozwoju.  Tworzymy relacje bazujące na zaufaniu, kompetencji i dobrej komunikacji. Zajmujemy się projektowaniem, nadzorowaniem i koordynacją zróżnicowanych inwestycji budowlanych. Pracujemy na terenie całej Polski. Szczegóły sprawdzisz łatwo na naszej stronie adc.pm