Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor - Projektant

Desitech Sp. z o. o.O firmie

Desitech Sp. z o. o.

Księcia Józefa 54a

Kraków

Firma DesiTech specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn oraz stanowisk montażowych i kontrolnych. Projekty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Budowę maszyn wykonujemy kompleksowo, przechodząc przez każdy z etapów, tj. projekt mechaniczny, produkcja części, montaż, programowanie i uruchomienie. Zajmujemy się również modernizacją i modyfikacją istniejących stanowisk.

Obowiązki:

  • projektowanie i tworzenie koncepcji maszyn i narzędzi w systemie CAD (Inventor / SolidWorks)
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • modernizowanie istniejących stanowisk,
  • nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • dobieranie podzespołów handlowych
  • współpraca z klientem,

Wymagania:

  • wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika,
  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki,
  • umiejętność projektowania w środowisku INVENTOR / SolidWorks 2D/3D
  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
  • znajomość  języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem
  • dokładność, samodzielność, systematyczność rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność ,
  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferta:

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
  • Wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne