Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

Desitech Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie koncepcji maszyn i narzędzi w systemie CAD (Inventor / SolidWorks),

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • modernizowanie istniejących stanowisk,

  • nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • dobieranie podzespołów handlowych

  • współpraca z klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika,

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn,

  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki,

  • umiejętność projektowania w środowisku INVENTOR / SolidWorks 2D/3D,

  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem,

  • dokładność, samodzielność, systematyczność rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność ,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,

  • wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Desitech Sp. z o. o.

Firma DesiTech specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn oraz stanowisk montażowych i kontrolnych. Projekty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Budowę maszyn wykonujemy kompleksowo, przechodząc przez każdy z etapów, tj. projekt mechaniczny, produkcja części, montaż, programowanie i uruchomienie. Zajmujemy się również modernizacją i modyfikacją istniejących stanowisk.

Przewiń do profilu firmy