Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Projektant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma DesiTech specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn oraz stanowisk montażowych i kontrolnych. Projekty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Budowę maszyn wykonujemy kompleksowo, przechodząc przez każdy z etapów, tj. projekt mechaniczny, produkcja części, montaż, programowanie i uruchomienie. Zajmujemy się również modernizacją i modyfikacją istniejących stanowisk.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • projektowanie i tworzenie koncepcji maszyn i narzędzi w systemie CAD (Inventor),
    • tworzenie dokumentacji technicznej,
    • modernizowanie istniejących stanowisk,
    • nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
    • prowadzenie dokumentacji projektowej,
    • dobieranie podzespołów handlowych,
    • współpraca z klientem.

    Wymagania:

    • wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika,
    • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn,
    • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki,
    • umiejętność projektowania w środowisku INVENTOR 2D/3D,
    • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
    • znajomość  języka  angielskiego,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem,
    • dokładność, samodzielność, systematyczność rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B,
    • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

    Oferta:

    • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,
    • wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.