Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Projektant

Devire

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiski Konstruktor Układów Elektrycznych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej (2D i 3D) dotyczącej systemów elektrycznych i awionicznych

  • Tworzenie i analiza wymagań technicznych dla projektowanych systemów

  • Nadzór nad wykonawstwem poszczególnych elementów we współpracy z działem technologicznym i produkcyjnym

  • Opracowywanie wytycznych do Prób w Locie i Prób Stoiskowych oraz współpraca przy ich realizacji

  • Przygotowywanie list części/ zestawień komponentów (BOM)

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (konstrukcyjnej, opisowo-eksploatacyjnej oraz dowodowej) w procesach certyfikacji na zgodność z przepisami

  • Praca w zespole międzynarodowym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki lotnicze, elektroniczne, elektrotechniczne

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w przemyśle maszynowym (preferowane lotnictwo lub automotive) na stanowiskach związanych z projektowaniem

  • Umiejętności techniczne: znajomość systemów CAD (preferowane AutoCAD, Draftsight lub Catia); MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość przepisów lotniczych będzie mile widziana

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zdolność do podejmowania decyzji

  • Umiejętność zarządzania zespołem i projektami (w przyszłości osoba na tym stanowisku może zarządzać projektem)

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność działania w warunkach stresu i pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku

  • premie

  • szkolenia

  • kursy językowe

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie na życie

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy