Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor – Projektant maszyn oraz systemów logistyki i linii technologicznych

PROTIM Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się tworzeniem konstrukcji urządzeń, projektowaniem systemów logistyki wewnątrzzakładowej oraz linii technologicznych. Zaprojektowane konstrukcje lub systemy następnie będą wytwarzane w części produkcyjnej firmy. W zależności od wielkości projektu osoba ta będzie pracowała jako samodzielny specjalista lub członek zespołu. Praca głównie w środowisku Inventor 3D oraz Autocad.

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania i konstruowania;

  • Znajomość oprogramowania firmy Autodesk (Inventor/Autocad);

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od ponad 30 lat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity;

  • Pracę w młodym aczkolwiek doświadczonym zespole;

  • Dużą różnorodność opracowywanych projektów i konstrukcji.

Firma od ponad 30 lat zajmuje się automatyzacją procesów produkcyjnych, a przede wszystkim projektowaniem i wykonywaniem linii technologicznych, maszyn pakujących, przenośników oraz manipulatorów.

Przewiń do profilu firmy