Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant maszyn

PLAN TRANS sp. z o.o.

  • Browarowa 21, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Browarowa 21

Tychy

Twój zakres obowiązków

Obowiązki na stanowisku:

– projektowanie urządzeń transportu wewnętrznego (przenośniki oraz urządzenia współpracujące),

Dokładny opis stanowiska:

– sporządzanie wyliczeń oraz założeń projektowych urządzeń,

– sporządzanie dokumentacji ofertowej (załączniki techniczne),

– sporządzanie dokumentacji warsztatowej oraz montażowej projektowanych urządzeń,

– uczestnictwo w negocjacjach handlowo-technicznych oraz wizjach lokalnych poza siedzibą firmy (również poza granicami kraju),

– wykonywanie uzgodnień z Klientem w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych,

– zapewnienie terminowego wykonania dobrych jakościowo, kompletnych opracowań projektowych,

– optymalizacja kosztów realizowanych projektów,

– wdrażanie nowych urządzeń oraz rozwiązań,

– pełnienie nadzoru autorskiego.

Nasze wymagania

– min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego,

– praktyczna znajomość oprogramowania Solid Works,

– znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń transportu bliskiego,

– przedstawienie portfolio zrealizowanych bądź współrealizowanych projektów urządzeń;

– znajomość języków obcych mile widziana,

– znajomość wymagań ATEX mile widziana,

– umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,

– kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,

– dokładność i sumienność,

– samodzielność na stanowisku,

– prawo jazdy kat. B

To oferujemy

– stabilność zatrudnienia,

– umowę o pracę,

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

– niezbędne narzędzia pracy,

– ubezpieczenie medyczne Lux Med,

Alternatywnie istnieje możliwość okazjonalnej współpracy na bazie umów cywilnych oraz B2B (faktura).

O nas

PLANTRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, oferuje szeroki asortyment urządzeń technologicznych, w tym urządzenia do transportu ciągłego – w szczególności: przenośniki taśmowe, kubełkowe, śrubowe, rolkowe, łańcuchowe, a także szereg urządzeń współpracujących: kruszarki, przesiewacze, dozowniki celkowe, zasuwy nożowe, rozdzielacze dwudrogowe itp.

Naszymi odbiorcami są między innymi: kopalnie kruszyw, elektrociepłownie, zakłady chemiczne, zakłady papiernicze, branża drzewna oraz inni użytkownicy przenośników.

Materiały dotyczące Plan Trans Sp. z o.o. można znaleźć na stronie:

Facebook – pod hasłem „Plan Trans”

Youtube – na kanale „Plan Trans”