Oferta pracy

Konstruktor - Projektant

NOVEL -TECH Bogusław Strycharz Daniel Krępa Spółka CywilnaO firmie

NOVEL -TECH Bogusław Strycharz Daniel Krępa Spółka Cywilna

Wojska Polskiego 3

Mielec

NOVEL - TECH – firma z Mielca, zajmującą się projektowaniem oraz wykonawstwem elementów wyposażenia salonów sprzedażowych dla wielu firm o ugruntowanej pozycji na rynku, z różnych branż, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy konstruktorów-projektantów.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejemy od 2006 roku i w branży w której funkcjonujemy Jesteśmy znaną, szanowaną i dobrze postrzeganą firmą. Nasza firma stawia na wysoką jakość realizowanych projektów, zaawansowanie technologiczne co wiąże się z najwyższym poziomem obsługi klientów.
Zadania:
  • opracowywanie projektów architektonicznych, konstrukcyjnych i produkcyjnych o charakterze prezentacyjnym i ekspozycyjnym, wykonywanych z różnych materiałów dostępnych na rynku przy uwzględnieniu aktualnych trendów dostosowanych do potrzeb naszych klientów
  • dopasowywanie i modyfikowanie założonych projektów graficznych do sposobu ich wykonania - do finalnego współgrania formy przestrzennej (konstrukcji) i wizualnej
  • kontakt roboczy z działem produkcji , działem handlowym, wykonanie prototypów przestrzennych, również opracowywanie własnych rozwiązań konstrukcyjnych i ich wdrażanie
Wymagamy:
  • znajomość programów SolidWorks, AutoCAD w stopniu umożliwiającym wykonywanie kompletnych projektów i dokumentacji
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu, materiałów i ich możliwości stosowania w zakresie projektowania różnego rodzaju rozwiązań, połączeń różnego rodzaju materiałów, technologii i ich wykorzystania w projektowaniu
  • umiejętność realizacji założeń i projektowania wg otrzymanych wytycznych
  • umiejętność pracy w zespole a także samodzielność w realizacji projektów
  • twórcze podejście do projektowania
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcyjnym i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym niezbędnym do prowadzenia rozmów i korespondencji w sprawie wykonywanych projektów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione w dużej mierze od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy