Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

NOVEL -TECH Bogusław Strycharz,Daniel Krępa Spółka Cywilna

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów architektonicznych, konstrukcyjnych i produkcyjnych o charakterze prezentacyjnym i ekspozycyjnym, wykonywanych z różnych materiałów dostępnych na rynku przy uwzględnieniu aktualnych trendów dostosowanych do potrzeb naszych klientów

  • dopasowywanie i modyfikowanie założonych projektów graficznych do sposobu ich wykonania - do finalnego współgrania formy przestrzennej (konstrukcji) i wizualnej;

  • kontakt roboczy z działem produkcji , działem handlowym, wykonanie prototypów przestrzennych, również opracowywanie własnych rozwiązań konstrukcyjnych i ich wdrażanie.

Nasze wymagania

  • znajomość programów SolidWorks, AutoCAD w stopniu umożliwiającym wykonywanie kompletnych projektów i dokumentacji,

  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu, materiałów i ich możliwości stosowania w zakresie projektowania różnego rodzaju rozwiązań, połączeń różnego rodzaju materiałów, technologii i ich wykorzystania w projektowaniu

  • umiejętność realizacji założeń i projektowania wg otrzymanych wytycznych,

  • umiejętność pracy w zespole a także samodzielność w realizacji projektów

  • twórcze podejście do projektowania

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcyjnym i samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym niezbędnym do prowadzenia rozmów i korespondencji w sprawie wykonywanych projektów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione w dużej mierze od efektów pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy.

NOVEL - TECH – firma z Mielca, zajmującą się projektowaniem oraz - wykonawstwem elementów wyposażenia salonów sprzedażowych dla wielu firm o ugruntowanej pozycji na rynku, z różnych branż, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy handlowców.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejemy od 2006 roku i w branży w której funkcjonujemy Jesteśmy znaną, szanowaną i dobrze postrzeganą firmą. Nasza firma stawia na wysoką jakość realizowanych projektów, zaawansowanie technologiczne co wiąże się z najwyższym poziomem obsługi klientów.

Przewiń do profilu firmy