Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

KAPEO sp. z o.o.O firmie

  • Strażacka 3
    Mściszewice (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

KAPEO sp. z o.o.

Strażacka 3

Mściszewice (pow. kartuski)

KAPEO sp. z o.o. producent zbiorników magazynowania mediów płynnych oraz pompowni, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Mściszewicach ul. Strażacka 3 (gm. Sulęczyno), zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

realizowanie projektów wykonawczych i warsztatowych konstrukcji zbiorników magazynowania mediów płynnych oraz pompowni, wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji.

Główne zadania:

  • projektowanie konstrukcji stalowych oraz płyt fundamentowych;
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji;
  • sporządzanie projektów wykonawczych i dokumentacji warsztatowej;
  • współpraca z działem produkcji.

Wymagania:

  • Znajomość Eurokodów oraz obowiązujących norm;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania oraz mile widziane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Obsługa programów typu CAD;
  • Obsługa pakietu MS Office;
  • Obsługa programów obliczeniowych Robot;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy;
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne