Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - projektant obudów metalowych

INCOBEX-ELPLAST Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technicznej oraz rysunków w Solid Works, Invertor oraz Auto-Cad

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji

  • obsługa techniczna klientów

Nasze wymagania

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz środowiska Solid Works, Invertor oraz Auto-Cad

  • umiejętność aktywnej pracy w zespole

  • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy

  • kreatywność oraz samodzielność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • praca w systemie jednozmianowym

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii

  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia)

INCOBEX-ELPLAST Sp. z o.o.

Firma "INCOBEX-ELPLAST" specjalizująca się produkcją obudów ze stali, rozdzielnic na oraz akcesoriów dla potrzeb energetyki poszukuje konstruktora projektanta obudów metalowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie koncepcji technicznych oraz opracowywanie dokumentacji projektowych obudów metalowych oraz innych produktów metalowych.

W celu zapoznania się z profilem działalności firmy zapraszamy na stronę https://incobex-elplast.com.pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gliwice - Praca zdalna