Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - projektant

LOGISERV GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

6 2009 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kreowania nowoczesnej przyszłości!

Obecnie do naszego zespołu zapraszamy:

Konstruktorów - projektantów

• tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną;

• modelowanie w programie Solidworks;

• konsultacje techniczne z działem produkcyjnym oraz handlowym;

• współpraca z działem produkcji;

• analizy pomiarowe;

• diagnozowanie i rekomendowanie optymalnych rozwiązań technicznych;

• projektowanie i modelowanie mebli biurowych;

• nadzór nad wdrażaniem projektu;

• koordynacja wszystkich działań R&D związanych z rozwojem nowych / zmodyfikowanych produktów;

• wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu;

• analiza rynku nowych rozwiązań ich wdrażanie do technologii mebli biurowych;

• bieżąca współpraca z członkami zespołu projektowego;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • doświadczenie w zakresie projektowania mebli biurowych lub miękkich;

  • znajomość modelowania 3D z użyciem programu Solidworks lub innych;

  • dobra znajomość obsługi aplikacji biurowych MS Office;

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako konstruktor lub projektant;

  • wykształcenie kierunkowe związane z projektowaniem mebli;

  • pomysłowość i umiejętność projektowania rozwiązań;

  • zaangażowanie i konsekwentne dążenie do osiągnięcia wytyczonego celu;

  • zdolności analityczne, kreatywność;

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość SWood będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie mile widziana.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy;

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom: 6200-9000;

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • praca zdalna z biura zlokalizowanego w Centrum Biurowo Usługowym Maraton przy ulicy Królowej Jadwigi w Poznaniu;

  • możliwość pogłębiania wiedzy oraz zdobywania nowych doświadczeń;

  • przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku;

  • realny wpływ na współtworzenie koszyka benefitów, który właśnie kształtujemy.

O nas

Logiserv Group. Sp. z o.o. Sp. j. jest nowoczesną firmą, która współpracuje z niemieckim partnerem specjalizującym się w produkcji mebli biurowych, dla zagranicznych klientów. Nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i wykończenie są naszą wizytówką, natomiast nasz zespół to utalentowani ludzie, wywodzący się z różnych kultur i tradycji. Nasza różnorodność jest naszym atutem, dzięki niej każdego dnia zyskujemy nowe doświadczenia, ucząc się od siebie nawzajem. Jesteśmy firmą, dla której człowiek jest największą wartością. Nasi współpracownicy i nasi klienci, determinują nasze działania i to jak kształtujemy nasze otoczenie pracy. Budujemy zespół inspirujących się wzajemnie ludzi. Śmiało mówimy o swoich potrzebach i pomysłach. Podobnymi ludźmi chcemy się otaczać.