Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

FIBRIS S.A.

  • Przemyśl

    Przemyśl, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, przechowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Wprowadzanie zmian w rozwiązaniach konstrukcyjnych maszyn i urządzeń,

  • Współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,

  • Pozyskiwanie nowych dostawców części zamiennych i optymalizacji ich zakupów,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi w obszarze technicznym,

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych,

  • Przygotowywanie wstępnej dokumentacji technicznej wraz z ich wstępną wyceną,

  • Kontakt roboczy z działem produkcji , wykonanie prototypów przestrzennych, również opracowywanie własnych rozwiązań konstrukcyjnych i ich wdrażanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika itp),

  • Bardzo dobra znajomości rysunku technicznego oraz programu AutoCAD lub Inventor,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dużej i rozpoznawalnej firmie o wyjątkowej, niekorporacyjnej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione w dużej mierze od efektów pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkoleń rozwojowych i technicznych,

  • Wyjazdy na targi oraz eventy branżowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

FIBRIS S.A.

Jesteśmy polskim producentem płyt pilśniowych, które produkujemy metodą mokrą. Nasza spółka powstała w 1959 roku jako Zakłady Płyt Pilśniowych w Przemyślu, zatem na rynku jesteśmy już ponad pół wieku. Przez lata rozwijamy produkt, proces produkcyjny oraz struktury wewnętrzne. Szczególnie ważny był dla nas rok 2004, kiedy powstała marka FIBRIS S.A. oraz dokonaliśmy certyfikacji wyrobów wg standardów CE. Nasze doświadczenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne stawiają nas bardzo wysoko w rankingu producentów płyt pilśniowych na całym świecie. Aktualnie na 5 liniach produkcyjnych wytwarzamy płyty porowate i twarde, a także dystrybuujemy inne wyroby drewnopochodne.

Przewiń do profilu firmy

W związku z stałym rozwojem biznesowym FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu - Producent płyt pilśniowych i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukuje osób do nowo tworzonego działu Konstrukcyjno – Inwestycyjnego

Konstruktor / Projektant

2 etaty w nowo tworzonym dziale konstrukcyjnym