Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant schodów drewnianych

SCHODY CHUDZIŃSKIO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie schodów z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego (Staircase- Software Programs ND)

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcji nośnej schodów

  • Uzgodnienia wykonań z produkcją i podwykonawcami

  • Inicjowanie nowych oraz modyfikowanie istniejących rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Obsługa oprogramowania CAD/CAM

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Znajomość programu projektowego (Staircase- Software Programs ND)

  • Przygotowanie programów CNC

  • Znajomość maszyn CNC Biesse i Maka

To oferujemy

  • Praca w siedzibie firmy w Choroszczy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

SCHODY CHUDZIŃSKI

Firma Chudziński Schody – to 25 lat doświadczenia w doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie schodów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi schodami, rozszerzamy produkcję na rynki europejskie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.