Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Projektant

  • Rzakta (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcato Sp. z o.o.

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Rzakta (pow. otwocki)
    Pracownik merytoryczny Centrum Badawczo – Rozwojowego Marcato Sp. z o.o w Rzakcie. Stanowisko jest tworzone w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

    Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. System pracy jednozmianowy.

    Zachęcamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne.

    Zakres obowiązków:

    • analiza, pomiary i projektowanie opakowań
    • wytwarzanie modeli 3D metodą FFF
    • konstrukcja form do termoformowania i wtryskowych
    • przygotowanie dokumentacji technicznej
    • nadzór autorski nad projektem
    • projektowanie i wykonywanie pomocy i przyrządów warsztatowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie 3 letnie na podobnym stanowisku
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • płynna praca w środowisku CAD 3D, preferowany NX

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
    • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, System Benefit (sport, teatr lub kino), możliwość nauki jęz. angielskiego
    • pracę w dobrze zorganizowanym, młodym i ambitnym zespole

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

     Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.