Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

JBG-2 Sp. z o.o.O firmie

JBG-2 Sp. z o.o.

Gajowa 5

Warszowice (pow. pszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych urządzeń jak i modyfikacją już istniejących;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów;

  • budowa prototypów nowych rozwiązań;

  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewny);

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji oraz technologii maszyn;

  • znajomość programu CATIA V5, w szczególności moduł Sheet Metal Design;

  • umiejętność pracy z zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka obcego.

To oferujemy

  • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny;

  • stałe zatrudnienie;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Firma JBG-2 Sp. z o.o. – producent odnawialnych źródeł energii, poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor - Projektant.

Przewiń do profilu firmy

Obligatoryjna nazwa pliku z cv kandydata: CV_imię_nazwisko.