Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

MAAN sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prace konstrukcyjne w zakresie projektowania sprzętu AGD (okapów kuchennych)

  • Tworzenie dokumentacji technologiczno - konstrukcyjnej

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologiczno - konstrukcyjnych

  • Wprowadzanie modyfikacji usprawniających produkcję oraz optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększenia jego efektywności

  • Uzupełnianie bazy danych systemu ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Znajomość programów CAD: AutoCAD i Solid Works

  • Mile widziana znajomość programu CDN XL

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Doświadczenie przy projektowaniu elementów z blach

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Kartę Benefit System

  • Świąteczne bonusy

  • Program rabatowy dla pracowników na zakup okapów kuchennych

  • Owocowe wtorki

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Dogodną lokalizację: okolice dworca PKP w Pruszkowie

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.

Ponad 40-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi Klientami,

wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem

naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy