Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor R&D

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

  • Północna 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń, maszyn dla gastronomii

  • Opracowywanie rozwiązań dla największych sieci restauracji szybkiej obsługi na świecie

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie prac z zakresu badań i rozwoju nowych technologii dla produktów Franke

  • Nadzór nad realizacją projektów

  • Udział w pracach globalnego zespołu inżynierskiego

  • Praca w środowisku projektowym

  • Wsparcie podczas wdrożenia do produkcji seryjnej

  • Wsparcie podczas testów u Klienta - Region EMEA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kier. Budowa Maszyn lub podobny)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie rozwoju nowych produktów

  • Znajomość j. angielskiego

  • Znajomość oprogramowania 3D Inventor, Solid Works lub podobnych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Otwartość na nowe, nietypowe rozwiązania

  • Znajomość lub wiedza ekspercka technologii wytwarzania mile widziana (formy wtryskowe, obróbka skrawaniem, spajanie metali, inne)

  • Znajomość lub wiedza ekspercka z zakresu projektowania produktów mile widziana (urządzenia chłodnicze, maszyny, urządzenia AGD, Automotive, Elektronika użytkowa, inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie psychologiczne i prawne w potrzebie (ICAS)

  • doradztwo finansowe i managerskie (ICAS)