Oferta pracy

Konstruktor R&D

ZPUE S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne proponowanie koncepcji rozwiązań technicznych, przeprowadzanie analiz technicznych, projektowanie rozdzielnic niskiego i średniego napięcia zgodnie ze specyfikacją techniczną i założeniami, w oparciu o normy techniczne;

  • Sporządzanie i administrowanie dokumentacją techniczną (tworzenie i archiwizowanie rysunków i list materiałowych, rezerwacja materiałów, zarządzanie zmianami);

  • Inspirowanie i wspieranie działań w zakresie nowych rozwiązań technicznych, technologicznych, produktowych;

  • Nadzór nad wykonaniem prototypów, współpraca z wydziałami produkcyjnymi w obszarze realizacji prototypów oraz jednostkami badawczymi w obszarze ich testowania;

  • Współpraca z pozostałymi działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi programu AutoCad oraz programu klasy CAD 3D (preferowany Solid Edge);

  • Znajomość rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji i technologii budowy maszyn;

  • Znajomość podstaw elektrotechniki;

  • Doświadczenie w konstruowaniu urządzeń, najlepiej elektrycznych o konstrukcji metalowej;

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym samodzielną komunikację, znajomość niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynku;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • ­Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy