Konstruktor R&D

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników, przy czym najwięcej, bo aż 2 tys. w Wieluniu.

    Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wieluń

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych
    • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
    • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów
    • monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów
    • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami
    • przygotowywanie raportów i prezentacji
    • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym
    • doświadczenie w zakresie projektowania pojazdów, maszyn lub urządzeń
    • mile widziane doświadczenie w dziale R&D
    • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, metalo - i materiałoznawstwa, spawalnictwa
    • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu CREO
    • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • szkolenia i rozwój zawodowy
    • pracę w centrali międzynarodowej Grupy
    • prywatną opiekę medyczną
    • uczestnictwo w nowych projektach realizowanych w Dziale Badań i Rozwoju
    • wsparcie zespołu we wdrożeniu na nowym stanowisku
    Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
    Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.