Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Stalgast Radom sp. z o.o.O firmie

  • Inwestycyjna 15, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stalgast Radom sp. z o.o.

Inwestycyjna 15

Radom

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie mebli gastronomicznych,

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz zarządzanie zmianami,

  • współpraca z klientem wewnętrznym zgodnie z ustalonym procesem,

  • dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów,

  • kontrola zgodności projektów z obowiązującymi normami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki wydziałów mechanicznych) – także studenci ostatniego roku studiów,

  • dobra znajomość mechaniki i podstaw konstrukcji urządzeń i maszyn,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • dobra znajomość programów do projektowania: SolidWorks i AutoCad,

  • znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka mechaniczna, obróbka plastyczna, spawanie,

  • umiejętność planowania oraz zarządzania czasem i priorytetami,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie, kreatywność, chęć ciągłego rozwoju,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • pełne wsparcie i przeszkolenie w okresie wdrożenia,

  • pracę we współpracującym zespole,

  • udział w szkoleniach merytorycznych,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Od blisko 30 lat jesteśmy liderem w branży gastronomicznej na polskim rynku. Stanowimy zespół specjalistów w dziedzinach m.in. projektowania technologii gastronomicznych, sprzedaży, produkcji, serwisu. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje zarówno z naszymi klientami jak i miedzy sobą.

Zapraszamy do naszego zespołu !

Przewiń do profilu firmy