Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Robotyk – dział R&D

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • Szczecin (okolice), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Konstruktor Robotyk – dział R&DNumer ref.: okolice Szczecina; nr ref: RD/02/2021

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych produktów i systemów oraz optymalizacja rozwiązań
  • Nadzór autorski nad wdrażaniem nowych produktów i usprawnień
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych, prototypów w modelach 3D, 2D
  • Standaryzacja nowych produktów
  • Raportowanie prac do działu R&D

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika, mechatronika itp.)
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku konstruktora w obszarze robotyki
  • Znajomość pneumatyki (projektowanie układów, tworzenie schematów)
  • Znajomość programu Solid Works i/lub innych programów 3D
  • Wiedza z zakresu technologii i budowy maszyn, wytrzymałości materiałów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Pracę pełną wyzwań na stanowisku o niezależności dopasowanej do poziomu umiejętności i doświadczenia Kandydata
  • Udział w innowacyjnych projektach budowy maszyn i urządzeń realizowanych dla firm o ogólnoświatowym zasięgu
  • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów, usprawnień

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem nr ref. RD/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)