Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Świadczymy usługi inżynierskie z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu. Głównymi klientami biur konstrukcyjnych SONING są klienci z branży Automotive, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Projektami zajmujemy się kompleksowo od projektowania do uruchomienia maszyn w klienta. Więcej informacji o nas: www.soning.eu

    Konstruktor
    Miejsce pracy: Rybnik

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie koncepcji nowych projektów,
    • Udział w projektach dla światowych liderów branży automotive,
    • Tworzenie dokumentacji 3D oraz 2D,
    • Konstruowanie maszyn montażowych, produkcyjnych wg. wytycznych klienta.
    • Wyjazdy do klientów.

    Wymagania:

    • Ukończone studia na kierunku budowa maszyn lub pokrewne,
    • 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora (mile widziane).
    • Dobra, praktyczna znajomość oprogramowania CAD,
    • Znajomość programu Catia V5 będzie dodatkowym atutem,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych i opracowywaniu dokumentacji dla branży motoryzacyjnej będzie mile widziane,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Czynne prawo jazdy kat. „B”,
    • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
    • Koleżeńską atmosferę pracy wśród młodych i ambitnych ludzi.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.