Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

EBA Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz wdrażanie stalowych konstrukcji

  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej wraz z dokumentacją do produkcji na maszynach CNC,

  • modyfikacja dokumentacji technicznej istniejących wyrobów,

  • wprowadzenie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,

  • tworzenie i prowadzenie bazy produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn, lub pokrewne techniczne,

  • znajomość podstaw technologii budowy maszyn,

  • umiejętność samodzielnego przygotowania koncepcji,

  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point,

  • biegłej obsługi narzędzi CAD - Solid Wokrs, minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • samodzielność w działaniu oraz łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji,

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie