Oferta pracy

Konstruktor

TechniSat Digital Sp. z.o.o

  • Poznańska 2, Siemianice (pow. trzebnicki)
    Siemianice (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 2

Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie stanowisk i narzędzi do produkcji urządzeń elektronicznych;

  • Projektowanie maszyn i zrobotyzowanych linii produkcyjnych;

  • Wprowadzanie modyfikacji do istniejących projektów;

  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej;

  • Nadzór nad wdrożeniem zaprojektowanych rozwiązań;

  • Współpraca z dostawcami maszyn i firmami zewnętrznymi;

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania SolidWorks (warunek konieczny);

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:mechanika i budowa maszyn, mechatronika);

  • Doświadczenie w projektowaniu narzędzi i stanowisk produkcyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Praktyczna znajomość procesu konstrukcyjnego;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomosc języka polskiego w mowie i piśmie;

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM;

  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem;

  • Doświadczenie w projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;

  • Pełne wsparcie wdrożeniowe na stanowisku pracy;

  • Kartę restauracyjną;

  • Pracę w systemie jednozmianowym;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich i Prusicach, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

Przewiń do profilu firmy