Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Storage Partners sp. z o.o. sp.k.

Gipsowa 11

Sierosław (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie modeli 3D

  • tworzenie złożeń i rysunków

  • współpraca z dostawcami

  • współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość programu Solid Works

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, precyzyjność, umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - pozytywne nastawienie i pogoda ducha!

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia według ustaleń

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • Pracę od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Holenderska, rodzinna firma produkcyjno - handlowa z siedzibą w Sierosławiu, koło Tarnowa Podgórnego.

Gwarantujemy miłą atmosferę, ambitną pracę oraz zgrany zespół. Jeżeli szukasz pracy i zmiany życia zawodowego na lepsze, to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!!

Przewiń do profilu firmy