Oferta pracy

Konstruktor silników lotniczych

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie, w związku z realizacją projektu dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z branży lotniczej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: KSR/EJ/0321

Zadania:

  • Tworzenie modeli 2D i 3D zespołów silników oraz przekładni lotniczych
  • Opracowywanie specyfikacji oraz materiałowych warunków technicznych zgodnie z założeniami projektowymi oraz normami
  • Wykonywanie niezbędnych analiz oraz obliczeń konstrukcyjnych
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących modelach
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca innymi działami i udział w rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych na etapie testów i produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: lotnictwo, budowa maszyn lub inżynieria materiałowa
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży lotniczej
  • Doświadczenie w zakresie modelowania CAD w oprogramowaniu AutoCAD, mile widziane doświadczenie w NX lub Catia
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, budowy i działania silników lotniczych, konstrukcji, materiałoznawstwa
  • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wykonywania pracy w Rzeszowie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres min. 18 miesięcy (z 3-miesięcznym okresem próbnym) z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość dołączenia do dodatkowych pakietów: Luxmed, OKSystem, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne