Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor (SolidWorks)

IS ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych maszyn i urządzeń i wdrażanie ich w cykl produkcyjny (modelowanie 3D oraz tworzenie dokumentacji warsztatowej)

  • Kompleksowa obsługa projektów od fazy planowania do realizacji

  • Obsługa technologiczna procesów produkcyjnych - wytwarzanie maszyn oraz konstrukcji stalowych

  • Kontakt z dostawcami i odbiorcami

  • Współpraca z innymi działami w ramach realizacji projektu

  • Koordynacja prac projektowych

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych, instrukcji obsługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn

  • Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań (od fazy projektu do realizacji)

  • Praktyczna znajomość programów do projektowania – SolidWorks, Inventor

  • Praktyczna znajomość programu do projektowania SolidWorks

  • Gotowość do podróży służbowych, dyspozycyjność

  • Samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • Doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem instalacji wody wykorzystywanej do procesów technologicznych (projektowanie rurociągów, dobór pomp, itp.)

  • Podstawowa znajomość dyrektywy maszynowej

  • Znajomość języków obcych w mowie i piśmie – preferowany język angielski

To oferujemy

  • Ciekawe projekty

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Przyjazną atmosferę pracy

IS ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

IS- Engineering jest polskim producentem maszyn do recyklingu i urządzeń systemów transportu przenośnikami wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu- od wydobywczego po spożywczy. Jesteśmy firmą, która stawia na innowację i nowoczesny design. Angażujemy pracowników w realizację nowych projektów i pozwalamy realizować własne pomysły, przejmować inicjatywę, nadawać kształt nowym produktom i uczestniczyć w nadawaniu kierunku rozwoju zarówno produktów jak i samej firmy.

Przewiń do profilu firmy