Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Statyk

Polenergia FotowoltaikaO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji według odpowiednich norm
  • Wykonywanie rysunków konstrukcyjno-budowlanych na bazie obliczeń statycznych
  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do projektowania konstrukcji budowlanych bez ograniczeń– warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne ze specjalizacją - konstrukcje budowlane
  • Umiejętność opracowania dokumentacji technicznych, konstrukcyjnych oraz montażowych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżkową kartę lunchową
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Zniżki na produkty firmowe

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Konstruktor - Statyk, wielkopolskie