Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

PLANDEX Sp. J.

9 00010 000 brutto / mies.
  • Bukowska 3
    Stęszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bukowska 3

Stęszew

WIODĄCY PRODUCENT ZABUDÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

I PRZYCZEP

 W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie i projektowanie zabudów samochodów ciężarowych i przyczep

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ukończona Politechnika)
  • Znajomość oprogramowania Solid Edge, AutoCad
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznym, młodym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne