Oferta pracy

Konstruktor stolarki aluminiowej

P.P.H.U Bukowiec O firmie

  • Kobylec 144, 32-740, Polska
    Kobylec (pow. bocheński), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

P.P.H.U Bukowiec

Kobylec 144

Kobylec (pow. bocheński)

Firma P.P.H.U Bukowiec zlokalizowana w miejscowości Kobylec, gmina Łapanów świadcząca usługi z zakresu stolarki aluminiowej oraz elewacji wentylowanej. Jesteśmy na rynku 15 lat, wyróżnia nas profesjonalizm zarówno w stosunku do klientów, pracowników jak również do społeczności lokalnej. Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • opracowanie kosztorysów konstrukcji aluminiowych
  • udział w negocjacjach cenowych
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • pomiar na budowie
  • nadzór nad produkcją i montażem
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomość programu Auto CAD
  • zaangażowanie, rzetelność, sumienne wykonywanie obowiązków
  • dokładność wykonywanych czynności
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Aliplast, Aluprof, Ponzio
  • prawo jady kat.B
  • doświadczenie w branży mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy