Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor stolarki aluminiowej

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

160

Zegartowice (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zestawień materiałowych, optymalizacji istniejących projektów oraz wsparcie produkcji

  • analizowanie, tworzenie dokumentacji

  • kontakt z Klientem

  • prowadzenie projektów w zakresie stolarki aluminiowej

  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami

  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość AutoCAD

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • zaawansowana znajomość MC Office, w szczególności dobra znajomość MC Excel

  • studenci - kierunek budownictwo lub inne pokrewne

  • mile widziane doświadczenie

  • umiejętności organizacyjne i analityczne

  • skrupulatność

  • pracowitość, ambicja

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na runku

  • interesująca praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia