Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Świętochłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

    W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Świętochłowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Tworzenie dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych, maszyn oraz naczep;
    • Projektowanie prototypów konstrukcji zgodnie z wymaganiami klienta;
    • Wyjaśnianie niejasności montażowych i kontrolowanie prawidłowego przebiegu budowy zaprojektowanych konstrukcji;
    • Dobór elementów zakupowych, wyszukiwanie dostawców i ściąganie ofert;
    • Aktualizowanie bazy modeli i rysunków o nowe elementy;
    • Wykonywanie rysunków ofertowych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny;
    • Znajomość programu Autocad i przede wszystkim Inventor, mile widziana znajomość Autodesk Vault.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

    List motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać drogą mailową. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, dla celów prowadzonej przez DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K. rekrutacji na stanowisko konstruktor a także na potrzeby późniejszych rekrutacji.

    Zostałem/zostałam poinformowany/a, że:

    • wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem,
    • mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania.

    Informujemy, iż, przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych (CV, itp.) stanowi wyrażenie zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), na przetwarzanie przez Administratora DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K., Państwa danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.

    Jeżeli chcą Państwo, wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora, proszę o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody o treści: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K. moich danych osobowych zawartych w CV/formularzu zgłoszeniowych/innych złożonych przeze mnie dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

    Zgodnie z RODO - ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Świętochłowicach, ul. Sądowa 19, 41-609 Świętochłowice, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 614 - pokaż numer telefonu - 1 , NIP: 627 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 242 - pokaż numer telefonu - 00000, reprezentowaną przez: Mateusza Komarec – Prezesa Zarządu komplementariusza spółki DEMARKO sp. z o.o.),dalej zwany „Administratorem”.
    2. Dane kontaktowe Koordynatora do spraw ochrony danych osobowych:
    MIROSŁAWA ROGOZIŃSKA , kom.: 667 - pokaż numer telefonu -
    3. Dane osobowe osób biorących udział w rekrutacji są przetwarzane w celu w celu realizacji procesu rekrutacji.
    4. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych – art. 6 ust 1 lit. a RODO .
    5. Informacja o odbiorcach danych osobowych:
    Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do:
    -kancelarii prawnej,
    -firmy informatycznej,
    -firmy kurierskiej,
    - biura rachunkowego.
    6. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    7. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane: do wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział.
    8. Informujemy, iż mają Państwo prawo do:
    1) dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2) przenoszenia danych,
    3) wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    4) pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych ze względu na Państwa szczególną sytuację;
    5) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy Administrator zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
    6) uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
    a) występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
    b) celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
    c) stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
    d) ewentualnym źródle pozyskania danych;
    e) udostępniania Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
    9. Informujemy, iż:
    1) podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział.
    2) Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    10. Informujemy ponadto, iż mają Państwo, prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może zostać dokonane w takiej samej formie, w jakiej została udzielona zgoda.