Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem innowacyjnych urządzeń rehabilitacyjnych. Oferujemy wyjątkowy sprzęt rehabilitacyjny - chroniony patentami, projektowany i produkowany w Polsce. Masz szansę budować z nami nową markę, brać czynny udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach dla osób niepełnosprawnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    KONSTRUKTOR

    OPIS STANOWISKA:

    • Wykonywanie projektów urządzeń/podzespołów w Solid Works
    • Wprowadzanie zmian w dokumentacji już produkowanych urządzeń i dbałość o jej kompletność i aktualność
    • Testowanie przygotowanych rozwiązań i wprowadzanie koniecznych korekt
    • Nadzór nad wykonywaniem prototypów zgodnie z przygotowanym projektem
    • Nadzór technologiczno-operacyjny nad produkcją

    WYMAGANIA:

    • Długoterminowa silna chęć rozwoju jako konstruktor urządzeń
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość programów do projektowania 3D, znajomość Solid Works będzie dużym atutem
    • Zmysł techniczny i podstawowa wiedza technologiczna
    • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć propagowania własnych wizji i pomysłów
    • Zorientowanie na cele
    • Doświadczenie w konstrukcji systemów siedzisk oraz wózków spacerowych będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływania na kształt wykonywanych konstrukcji
    • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne rozwiązania technologiczne, będącej liderem w branży
    • Umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”.

    LIW
    care technology Sp z o.o.
    ul. Piłsudskiego 141
    92-318 Łódź
    www.liwcare.pl

     Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia
    XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
    KRS 0000333719
    NIP 729-266-53-87