Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.oO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Kielcach

  • projektowanie w środowisku 3D nowych produktów

  • wykonywanie dokumentacji technicznej (modeli 3D oraz rysunków technicznych) dla pługów odśnieżnych i zamiatarek

  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych

  • współpraca z technicznymi działami w firmie w zakresie uzgadniania wymagań projektowych

  • samodzielna interpretacja założeń projektowych

  • opracowywanie zmian na istniejących modelach i rysunkach

  • rozwiązywanie problemów technicznych występujących w trakcie realizacji projektu

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie inżynieryjne; niezbędna wiedza techniczna - kierunków mechanicznych oraz z zakresu elektroniki i hydrauliki;

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i konstrukcji maszyn;

  • umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi (w szczególności dobra znajomość

  • Solid Edge lub pokrewnego systemu CAD oraz MS Office 365);

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP oraz narzędziami do obliczeń MES;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność technicznej analizy problemu;

  • terminowa realizacja projektów z uwzględnieniem kosztów i jakości;

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

  • dobra organizacja pracy;

  • otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w środowisku międzynarodowym;

  • udział w szkoleniach merytorycznych wewnętrznych i zewnętrznych;

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • dodatkowe świadczenia (pakiet medyczny, dofinansowanie kształcenia);

  • elastyczne godziny pracy;

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o

Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia w Dziale R&D.

Przewiń do profilu firmy