Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Elkom Trade S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kalkulacja kosztów wyrobów

  • modelowanie 3D i sporządzanie rysunków 2D nowych wyrobów

  • sprawowanie nadzoru nad wykonaniem wzorów

  • udział w procesie przygotowania dokumentacji technicznej i wdrażania do produkcji nowych wyrobów

  • optymalizacja kosztowa i wprowadzanie ulepszeń w produktach istniejących

  • analiza i kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

  • wykonywanie kalkulacji materiałowych nowych projektów

  • nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego wdrażanych wyrobów

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego

  • znajomości programów do projektowania wyrobów (preferowany SolidWorks)

  • analitycznego myślenia i umiejętności planowania

  • kreatywności i pomysłowości przy projektowaniu produktów i rozwiązań

  • wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole

  • orientacji na realizację celu, rzetelności i terminowości w realizacji zadań

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację (mile widziane)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych,

  • realny wpływ na ofertę dla klientów, samodzielność w działaniu,

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.

Elkom Trade S.A.

Firma Elkom Trade S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor ds. marketingu

Przewiń do profilu firmy