Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Rekrutujemy dla

Właśnie skończyłeś/aś studia? Chcesz pracować w miejscu, w którym rozwiniesz skrzydła? Czytaj dalej!

Poszukujemy osoby świeżo po studiach lub z doświadczeniem, która chciałaby rozwijać się w obszarze projektowania.

Rekrutujemy dla firmy z branży projektowania i wykonywania oprzyrządowania dla przemysłu farmaceutycznego. Istnieje na rynku ponad 50 lat. Przedsiębiorstwo posiada swoją główną siedzibę w Irlandii, w której będziesz mieć możliwość odbycia tygodniowego szkolenia wdrażającego. Czekają na Ciebie możliwości rozwoju, więc nie czekaj – aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z projektem

  • Projektowanie oprzyrządowania

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w projektowaniu w SolidWorks

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika i pokrewne)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Duże możliwości rozwoju

  • Przyuczenie osób bez większego doświadczenia

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Super piątek: pon – czw od 7 do 16, piątek od 7 do 12

  • Szkolenie wdrażające podczas tygodniowego pobytu w Dublinie!

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy