Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

"M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE" S.A.O firmie

"M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE" S.A.

Jagiellońska 55

Tczew

M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. w Tczewie jako część niemieckiej grupy MTM jest producentem urządzeń myjących dla przemysłu (m.in. branża automotive). W związku z rozwojem działalności firmy poszukujemy osoby na stanowisko konstruktora.

Zapraszamy na naszą stronę internetową  http://mp-sa.com.pl/

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych przemysłowych maszyn myjących
  • Tworzenie planów technologicznych i hydraulicznych w zakresie prowadzonego projektu
  • Projektowanie i konstruowanie urządzeń w środowisku Inventor i AutoCad
  • Dobór komponentów zgodnie z wymogami kontraktu
  • Optymalizacja konstrukcji i wdrażanie modyfikacji w projektach istniejących maszyn
  • Ścisłą współpraca z działem elektrycznym, automatyki oraz produkcją
  • Aktywny udział w procesie budowy, odbioru oraz uruchomienia maszyny
  • Tworzenie dokumentacji dla odbiorcy zgodnie z normami i wymogami obowiązującymi w tym zakresie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Mechanika i budowa maszyn, Mechatronika, lub pokrewne
  • Co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Dobra znajomość programów środowiska CAD (Inventor, AutoCad)
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza z obszaru funkcjonowania urządzeń mechanicznych
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży mycia przemysłowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Możliwość pracy w młodym, prężnie rozwijającym się zespole

Ogłoszenie archiwalne