Oferta pracy

Konstruktor technicznych pojemników metalowych

conTeyor PolandO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej prototypowej i seryjnej pojemników metalowych

  • Ewaluacja prototypów

  • Ciągłe udoskonalanie projektowanych produktów pod względem funkcjonalności i kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o specjalności mechanicznej)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, mile widziana znajomość NX)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży motoryzacyjnej, przy projektowaniu pojemników metalowych)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Obowiązkowość i systematyczność

  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i międzynarodowym zespole

  • Atrakcyjne warunki finansowe z pakietem dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)

  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia językowe finansowane przez conTeyor

conTeyor Poland

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Wyślij swoje CV i wypełnij krótki formularz poprzez kliknięcie "Aplikuj".

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po 9 sierpnia 2021.