Konstruktor-technolog

TECHMARKO firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TECHMARK sp. j.

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Piotrkowskiej 10/12.
Firma produkująca meble i obudowy metalowe, wykonująca usługi w zakresie obróbki blach oraz lakierowania proszkowego zatrudni:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie wyrobów blaszanych oraz konstrukcji cienkościennych,
  • Przygotowanie dokumentacji warsztatowej dla produkcji,
  • Nadzór merytoryczny przy wdrażaniu do produkcji wyrobów nowych i zmodernizowanych,
  • Udział w uzgodnieniach z klientami oraz sporządzanie rysunków ofertowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie  techniczne (mechaniczne),
  • Znajomość programów 3D (preferowany Solid Edge),
  • Mile widziana znajomość technologii obróbki blach,
  • Mile widziana znajomość języków angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Stawiamy na długotrwałą współpracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Techmark L. Ogłoza, S. Zdziechowski Sp. j. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim moich danych osobowych podanych w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Techmark L. Ogłoza, S. Zdziechowski Sp. j. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim moich danych osobowych w celu wykorzystania tych danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji na podobne stanowisko.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy