Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

Kazimierz Mitroszewski Przedsiębiorstwo TOOLCO

  • Komunalna 11, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Komunalna 11

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych wyrobów

  • Projektowanie oprzyrządowania technologicznego (wykrojniki, krępowniki)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej 3D i 2D

  • Pilotowanie wdrażania nowych wyrobów i rozwiązań technicznych.

  • Modyfikacja istniejących wyrobów i oprzyrządowania technologicznego

  • Nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego.

  • Optymalizacja i wprowadzanie ulepszeń w produkowanych wyrobach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora – technologa w branży metalowej

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego 2D

  • Umiejętność obsługi i korzystania z popularnego oprogramowania CAD 2D oraz CAD 3D

  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Możliwość rozwoju w branży metalowej i tworzyw sztucznych

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: Akcesoria opakowaniowe, Akcesoria dachowe, Nierdzewne systemy montażowe, Sprężyny oraz wyroby z drutu.

Przewiń do profilu firmy