Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1375 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor-Technolog

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GRUPA KAN - wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, posiada rozbudowaną strukturę organizacyjną – łącznie zatrudniającą ok. 600 pracowników w całej Polsce i poza granicami. Grupa KAN specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych.

    Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

    KONSTRUKTOR-TECHNOLOG
    Miejsce pracy: Białystok

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe mechaniczne;
    • doświadczenie na stanowisku konstruktora lub konstruktora-technologa minimum 2 lata;
    • znajomość środowiska AutoCad i SolidWorks;
    • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej: plastyczna obróbka blach, projektowanie oprzyrządowania.

    Zadania na stanowisku:

    • projektowanie wyrobów z blachy oraz oprzyrządowania produkcyjnego;
    • wykonywanie kalkulacji i analiz kosztów produkcji nowych wyrobów;
    • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • ciągły rozwój poparty szerokim pakietem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
    • możliwość wykorzystania potencjału kreatywności i innowacji podczas realizacji ciekawych projektów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

    bottom