Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

KEIJSERS INTERIOR PROJECTS sp. z o.o.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej mebli (rysunki złożeniowe, wykonawcze, instrukcje montażu),

  • szacowanie ilości materiałów i akcesoriów potrzebnych do wykonywania projektu,

  • przygotowanie rysunków produkcyjnych,

  • koordynacja i współpraca z zespołem konstruktorów, kierownikiem produkcji, koordynatorami projektów oraz pozostałymi działami Firmy (w tym Centralą z Holandii).

Nasze wymagania

  • doświadczenia w branży meblowej, znajomości procesu produkcji mebli, oraz wiedzy z zakresu meblarstwa,

  • umiejętności pracy z oprogramowaniem TopSolid  lub podobnym oraz umiejętności tworzenia programów CNC,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym charakterze,

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę, o pracę,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (pomiędzy 7:00 -8:30),

  • pakiet socjalny,

  • ubezpieczenie grupowe.

O nas

Szukasz stabilnego, długoterminowego zatrudnienia?

Oczekujesz atrakcyjnego wynagrodzenia i wsparcia ze strony pracodawcy?

A może chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Jeśli tak, to jesteśmy właśnie dla Ciebie! Aplikuj i porozmawiaj z nami!

To firma pochodząca z Holandii. W Bochni gdzie mieści się nasza fabryka, jesteśmy od 15 lat i zatrudniamy około 100 pracowników. Jesteśmy wiodącym producentem, specjalizującym się w produkcji niestandardowych mebli na zamówienie. Znajdujemy się w pierwszej piątce producentów mebli w Holandii, odbiorcy naszych zamówień znajdują się w całej Europie i w innych krajach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Nas, zapraszamy na naszą stronę internetową:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktor - Technolog.

Nie czekaj, prześlij swoje CV!