Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor – Technolog

  • Brodnica Górna (pow. kartuski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Fogia Furniture Sp z o.o z siedzibą Maks 66, 83-324 Brodnica Górna zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brodnica Górna (pow. kartuski)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej i technologicznej nowych jak i istniejących wyrobów
    • modelowanie, projektowanie i przygotowanie modeli (3D) i rysunków (2D) preferowana umiejętność Solid Works
    • poszukiwanie i opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
    • wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących,
    • nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu w zakresie realizacji projektu;
    • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi;
    • stała współpraca z Dostawcami w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, jakości i realizacji harmonogramu;
    • analiza techniczna i technologiczna dokumentacji;
    • współpraca z Kierownikami Działów oraz Liderami Projektu oraz wszystkimi działami firmy w zakresie realizacji projektów;
    • stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu ze specyfikacją i wymaganiami klienta.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne min 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość obsługi programów: Solid Works lub pokrewne dla potrzeb opracowania dokumentacji produkcyjne,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
    • znajomość Pakietu MS Office
    • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Stawiamy na osoby dynamiczne, zorganizowane i kreatywne ze zdolnościami do projektowania mebli najlepiej ze znajomością branży meblarskiej i/lub metalowej
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu na samodzielnym stanowisku przy równoczesnym wsparciu doświadczonych kolegów
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KONTAKT: 694-488-437