Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - technolog

  • Ciechanów, Sońsk (pow. ciechanowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Norcospectra jest wiodącą marką na rynkach skandynawskich oraz środkowo i wschodnio - europejskich. Spółki wchodzące w skład grupy projektują, produkują i dostarczają swoim klientom wyjątkowe rozwiązania wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych.

    Poszukujemy osób do spółki produkcyjnej na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ciechanów, Sońsk (pow. ciechanowski)

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
    • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
    • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
    • dofinansowane kursy nauki języka angielskiego
    • benefity okolicznościowe

    Zadania:

    • projektowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami klientów
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • kalkulacje kosztów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik)
    • znajomość technologii obróbki drewna i/lub metalu
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość oprogramowania typu Solid Works lub pokrewne
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie
    • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami