Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog CNC

MC Stal

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Projektowanie oraz nadzorowanie procesu podczas realizacji zamówienia

Przygotowanie potrzebnej dokumentacji technicznej do cięcia i gięcia oraz spawania

Koordynacja realizacji zleceń oparta na współpracy z działem produkcji i magazynu

Kontakt z Klientem

Nasze wymagania

Wymagania:

Biegła znajomość rysunku technicznego.(elementy gięte/ konstrukcje spawane). Test z rysowania na rozmowie kwalifikacyjnej z programów CAD 2D i 3D

Znajomość technologii cięcia laserowego

Praca na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilność zatrudnienia

Umowę o pracę na pełnym etacie po okresie próbnym

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Ubezpieczenie grupowe

Pracę w młodym, ambitnym zespole,

Rozwój zawodowy

O nas

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie dostarczane przez światowych producentów. Od wielu lat specjalizujemy się  obróbce stali na maszynach CNC. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: