Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

DOSPEL Sp. z o.o. w restrukturyzacji

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz weryfikacja wdrażania certyfikatów, norm wymaganych do wprowadzenia nowego produktu na rynek

  • kontakt z jednostkami certyfikującymi oraz firmami zajmującymi się wydawaniem owych certyfikatów, atestów itp.

  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej do uzyskania wymagań norm produktu

  • weryfikacja oraz usprawnianie urządzeń pod względem technicznym w celu uzyskania wymaganych standardów

  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych

  • przygotowanie koncepcji urządzeń i maszyn

  • opracowanie dokumentacji wykonawczej

  • zapewnienie rozwiązań zgodnych z normami

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją lub pokrewny)

  • znajomość zasad wdrażania znaku budowlanego związanego z produktami wentylacji domowej i przemysłowej

  • doświadczenie w uzyskiwaniu dofinansowań z Unii Europejskiej, itp.

  • doświadczenie przy wprowadzaniu procedur i tworzeniu dokumentacji związanych z normami związanymi z wentylacją jak: program czyste powietrze, atest higieniczny, certyfikacja domów pasywnych, Gwarancja TÜV SÜD wg EN 308

  • znajomość procedur związanych z klasą energetyczną IZE

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, zaangażowania, kreatywności

  • rzetelności w realizacji projektów

  • umiejętności pracy w zespole

  • bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD oraz SolidWorks

  • wiedza techniczna z zakresu wentylacji oraz rekuperacji

  • zarządzanie projektami, rozwój

  • doświadczenie we wdrażaniu projektów

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Opiekę medyczną

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

W związku z rozszerzeniem oferty aktualnie poszukujemy czterech osób dynamicznych i kreatywnych.

Przewiń do profilu firmy