Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor-Technolog

TABOR DĘBICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Sandomierska 39, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TABOR DĘBICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sandomierska 39

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie/ wprowadzanie zmian w:

  • Dokumentacji konstrukcyjnej,

  • Dokumentacji technologicznej,

  • Dokumentacji technicznej opisowej [DTR (opis techniczny, katalog części zamiennych, instrukcja obsługi i eksploatacji), WTWiO, DSU, itp.],

  • Dokumentacji naprawczej/modernizacyjnej (uzgodnienia z TDT itp.),

  • Projektów wspomagających działy naprawczo-produkcyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność obsługi programów: MS Office, SolidWorks.

  • Posługiwanie się językiem angielskim i/lub niemieckim w mowie i piśmie na poziomie min. B1.

  • Pożądane cechy: umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność w prowadzeniu projektów, logiczne myślenie, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premie świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień