Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

ROHEM sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 2A
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ROHEM sp. z o.o.

Metalowa 2A

Goleniów

Realizowane procesy w firmie:

  • Cięcie laserowe (blach, profili, rur)
  • Gięcie na prasach krawędziowych
  • Walcowanie blach
  • Spawanie/zgrzewanie punktowe
  • Obróbka skrawaniem
  • Wykończenie (gratowanie, szlifowanie, elementy wciskane, nity)
  • Obróbka powierzchniowa
  • Montaż
  • Pomiar 3D
  • Design i konstrukcje

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, wdrażanie i kontrola dokumentacji konstrukcyjnej/technologicznej dla wytwarzanych wyrobów;
  • Nadzór technologiczny nad produkcją oraz wdrażaniem nowych wyrobów;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych / Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;
  • Kontrola jakości wytwarzanych wyrobów;
  • Projektowanie konstrukcji / modelowanie 3D;
  • Wprowadzanie do systemu ERP danych dotyczących produkowanych elementów;
  • Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy w zakresie przebiegu procesu produkcyjnego;
  • Współpraca z klientami w zakresie wyjaśniania spraw technicznych;
  • Opracowywanie arkuszy wycen / ofert sprzedaży;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość zagadnień z zakresu metrologii, mechaniki, budowy maszyn, spawalnictwa;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość oprogramowania CAD (znajomość oprogramowania Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość systemów ERP (znajomość Streamsoft Prestiż będzie dodatkowym atutem);
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój zawodowy oraz orientacja na cel.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne